Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021

  Näkymät 1,231,796

Top Channel Albania

Uukausi sitten

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
my music Rozita
my music Rozita 4 päivää sitten
Bravo Riniani👏👌🤗
Albin Beqiri
Albin Beqiri 6 päivää sitten
🤣
Gonxhe Gashi
Gonxhe Gashi 9 päivää sitten
Andi si milaim zeka 😂😂
Urim Dernjani
Urim Dernjani 13 päivää sitten
hahahhahaha llapiten deka tu kesh e hajt
leonard hodaj
leonard hodaj 25 päivää sitten
Qekjo asht shum negative pse nuk i lajn njerzit me e zhgjedh jani tjetrin qo ishtijn hunt mw byth te gjithkuj ather jan problemet ma te mdha te meshkujt per menimin tem
Blerim Xhafa
Blerim Xhafa 27 päivää sitten
Pudhje
Free fire DRINI
Free fire DRINI Uukausi sitten
Ai djali mbarapa andit isht gjith kohes me mikrofon ne dor edhe sja dhan iher mundesin 😂
Lati Prezja
Lati Prezja Uukausi sitten
Te gjith cunat jan tbukur cdo njeri ka bukurin e vet mpelqejn
Linda Baqaj
Linda Baqaj Uukausi sitten
O Arjan je për tu admiruar me të vërtetë...😂😊👏🏻
Fabion Voka
Fabion Voka Uukausi sitten
kjo italionia paska nje qen shume ekonomik me dy qofte e shtyka mujin 😂😂😂
Qazim Bryli
Qazim Bryli Uukausi sitten
Erlind na rrufsh topat qetash. Nuk te pelqej qe u desh e tjer e tjer. Po edhe ti a bone te njejten ne takimin tend. Edhe ty te deshi ne gjys trupi po moa fol palidhje o Erlind kastraveci
Ermonela Bare
Ermonela Bare Uukausi sitten
Elvisi te largohet nga perputhja
Agnesa Selmani
Agnesa Selmani Uukausi sitten
SnbabmAjbaabsajnJbaibsisbjjajs
egzona avdullahi
egzona avdullahi Uukausi sitten
JASMIN TI SHUME E DON ANDIN TE TREGOJN SYT SI TIGSER UNE TE KISHA THAN ME ANDIN ME QU JETEN TENDE EDHE MOS MI JEP TJERVE TAKIME VETEM ANDIT POR GJITHASHTU EDHE ANDI MOS MI JEP TJERAVE TAKIME VETEM TY JASMINA TE KEMI GJITHCKA POR NA BOHET QEFI EDHE MIJUV PA QE JENI MARTU BASHK SEPSE SHKONI SHUME ME NJANIN TJETRIN UNE TE KISHA THAN MOS JEP AS TI JASMIN E AS TI ANDI TAKIME TJEREVE VETEM JU DY
ares
ares Uukausi sitten
Ky paska qene toy boy kesaj spogliareles
Ruhide Sadiku
Ruhide Sadiku Uukausi sitten
O erlind shaum folish mshe pakës gojën
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Uukausi sitten
Andi, je King! Erlind, ish shko ruaj dhite!
Xhaferri Drita
Xhaferri Drita Uukausi sitten
U bo turini i Jasminit, dava qelbësin e klubeve të nytës, që pale sa e ka shit zogun për me hyp në makina lluksoze,me përdor Erlindin me bo xheloz Andin, sepse e ka mendjen te Amerika, se nuk është Andi më i bukur se Erlindi.Po dhe kto fare budallenj me çin meren.
j s
j s Uukausi sitten
E qavi italishten ariani 😨
Petrit Perdoda
Petrit Perdoda Uukausi sitten
Seç ka nje kimi mes Andit dhe Titanikit e keni vene re😂😂😂... 👇
Leonora Krasniqi
Leonora Krasniqi Uukausi sitten
Omg melisa dhe fatjon jan kthyer ahahahahaha ❤❤🥰🥰
Liljana Preza
Liljana Preza Uukausi sitten
Edhe rusja desh me tregu mbas kaq kohesh , qe une jam ketu duke folur me superlativa. Ajo e beri punen e saj. Trokiti tek R. THENIA E arjanit per Eliz. TEJLOR GODITI BUKUR.
Liljana Preza
Liljana Preza Uukausi sitten
Sara me shkathet se Atdheu !!!! Cfar behet keshtu.Do nderroni partneret e njeri tjetrit.Cfar emri ti veme emisionit. Mbaruan gocat jafht ???!!!!
Liljana Preza
Liljana Preza Uukausi sitten
O super djali na cudite sot Sara me e shkathet se ty apo ti me i shkathet se asara. Na e spjego pak !!!!!!Nuk i dhe nj puthe pelqimit tend por prisje nga ajo ???!!!. Falem.per mirkuptimin. Bravo.
gaming shqip
gaming shqip Uukausi sitten
Andi osht bo si Mevlani
Krenar latifi
Krenar latifi Uukausi sitten
Arlindi dul si 💩
Xhuli Ballazhi
Xhuli Ballazhi Uukausi sitten
Qka budalli si je o erlind🤦‍♂️
Sonila Xheleshi
Sonila Xheleshi Uukausi sitten
🤨
Sose Kanto
Sose Kanto Uukausi sitten
Jasmina femer pa nivel🤮🤮🤮
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Uukausi sitten
👏👏👏👏❤️🇦🇱❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇷🇺❤️🇷🇺❤️🇦🇱🇷🇺
Andreas Braholli
Andreas Braholli Uukausi sitten
Άστα τώρα ξεχασετο ζωή μου εσύ λάθος κάναμε πού δεν τού είπαμε για την ορα πού φεύγαμε
M C
M C Uukausi sitten
O Bora,jepja fjalen atij mbrapa Andit ka gjithe episodin i shkreti matet per te folur dhe e ul mikrofonin,
Enjoyed the moment
Enjoyed the moment Uukausi sitten
jam i sigurt qe do ju pelqeje fipost.info/show/videot/sKOp0IRql6ClhJ4.html
Marjana Kryemadhi
Marjana Kryemadhi Uukausi sitten
Andi ❤️
Albanian King
Albanian King Uukausi sitten
Ky djali permas andit nervoz me mikrofonin shum agresiv djali
Artiola Cobaj
Artiola Cobaj Uukausi sitten
O bora o idjote po djali ri ka 4 or krk te flasi ca dreqin prezantuese je nenvleresim për atë djal.
drita gjyriqi
drita gjyriqi Uukausi sitten
Aman mori vajza me mire vishuni ne kostume banje.
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Uukausi sitten
Me ikjen e sares nga emisjoni u kuptua mir e bukur qe pas olses rolin kryesor ne kte emisjon falls e ka atdheu sepse jo me kot te gjith e din qe mes olses dhe atdheut luhet nje loj e pist qoft ajo e te qenurit te dashur apo thjesh managjer te ktyre kafsheve qe gjenden ktu ne kte studjo
Reshat Islami
Reshat Islami Uukausi sitten
Perthithen e jo perputhen
xhensila prokopos
xhensila prokopos Uukausi sitten
po jepjani fjalen atij te shkretit mbrapa se plasi
Liridon Sylejmani
Liridon Sylejmani Uukausi sitten
Erlind 🥲🥲
Elvis Kodra
Elvis Kodra Uukausi sitten
Atij djalit pas Andit iu mpi dora ne mikrofon se nuk e la kush me fol. Mbaroi emisioni: Djali-Po un ? Bora-Jo per ty skemi koh.Na japin me shume klikime Jasmini me Andin sesa ti.Kismet neser deri javen tjeter
rodla Aldor
rodla Aldor Uukausi sitten
Erlindi i ka te gjitha teori
Indrit Gashi
Indrit Gashi Uukausi sitten
qpo ndodh me. atdheun
Metti Salijuu
Metti Salijuu Uukausi sitten
Ehh mor erlind sorkallja eh gamor ee gamor
peaceuli 2002
peaceuli 2002 Uukausi sitten
Ai djali i ri qe eshte pas Andit ka tere kohen qe do te flase po sja jep kush fjalen😅🤣
Beautiful Stare
Beautiful Stare Uukausi sitten
Eee per zotin jasemina sikur esht burri aty
Dardan Halili
Dardan Halili Uukausi sitten
Defenitivisht nuk mundem me kuptu Andin per Jaseminen qe as nuk e meriton me jap kete deklartat...!! Erlindit thuni dikush qe ja nguli edhe Jasemina ;)
Ethnic Albanian
Ethnic Albanian Uukausi sitten
Gjithmone kur kaloj nje dite stresuese ne pune, shikoj komentet ketu dhe humori im alteron në mënyrë drastike 🤣🤣 o zot lot 🤣🤣
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Uukausi sitten
o cfar femre mjer kush do e fus ne shpi
zinx
zinx Uukausi sitten
#jasmina%andi
Klajdi Peqini
Klajdi Peqini Uukausi sitten
Ha
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter Uukausi sitten
Andi i ke humbur gjithe respektet qe kemi pasur, nje rrugaçe te ofendon publikisht, sillet me ty si te jesh mashkull qe ajo luan per te treguar se eshte garipe, rrugaçe e rrugeve. Ne fund ajo do te lere te injoruar para miliona njerezish qe ju ndjekur
Boni's Games
Boni's Games Uukausi sitten
Ne perputhen i gjithe lezeti eshte Arjan Konomi,ju te tjeret beni vec zhurme
King Kiki8
King Kiki8 Uukausi sitten
Opo si nuk e la njeri te fliste ate cunin mbrapa te shkretin . Sa u mundua ai me t veten . O bora o boraa . .po halli o olsa para o djal 🤣🤣🤣🤣😂
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi Uukausi sitten
Jasmina luan me te dy, Andin dhe Erlindin.
klevis. sefa
klevis. sefa Uukausi sitten
kta pse nuk qihen bashk
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Uukausi sitten
kto vajzat nuk jan te vendosura si te thot jasmini qe asht per andin se dihet me dal jasht ajo don ala te rri ne emisjon nuk don me u perputh me asnje don me marr rrog ala aty
Debian
Debian Uukausi sitten
E Cuditshme qe doli kjo rusia ish e fejuara e Rinianit, duke bere komplimente per Rinianin masi refuzoi kerkesen e Anes per te dale jashte.
Remuel kush nk me njeh
Remuel kush nk me njeh Uukausi sitten
Mua. Erlindi me duket si gey 😹
Faton Agolli
Faton Agolli Uukausi sitten
Mos llapitni🤣
Amarda Golemi
Amarda Golemi Uukausi sitten
Aman kur do iki ky erlindi nga perputhen
Flamur Bajraktari
Flamur Bajraktari Uukausi sitten
Takimi me i bukur deri tani.
Marin
Marin Uukausi sitten
Pyeteni njer kte erlindin ku e blen mallin se shum dru po m duket 😂😂
Selina Moser
Selina Moser Uukausi sitten
27 8
Ylber Duraj
Ylber Duraj Uukausi sitten
Dhe me ne fund arjani u perputh pas kaq shum muajsh kishte kimi me italianen 😅
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri Uukausi sitten
Takim ma t keq nuk kum pa kurr ,ekan ba flliqt ,nuk kshyret ma ksi takimi ,ma edhe Aq largg si ,Jasmina me Andin
Minna Fati
Minna Fati Uukausi sitten
Jasmina e puth e puth e puth dhe pastaj thot trhiqe fjalen mbraba se kuptoj ktu ka cifet kur dalin cifit kur shvishen po kta puthin njri tjetrin jan ber dashnore me njeri tjetrin..ooo
NoelG
NoelG Uukausi sitten
Bravo ❤shum t mir bashk❤
19 98
19 98 Uukausi sitten
💋JASMINA♥️ANDI💪🏻🇦🇱💋FLAAAK FAREEE🔥💋🔥💋🔥💋
Visar Mecini
Visar Mecini Uukausi sitten
p6eITFJZGJHNM WN QN QBEB3B3JQ13³ BIGPJLC BN
Flutra Kovaci
Flutra Kovaci Uukausi sitten
Hakerri.i.zem.deshtoi.me.jasemin.
Fatmir Az
Fatmir Az Uukausi sitten
Nuk ka deshtu, por thjesht luan rolen e regjis
Pikepamje
Pikepamje Uukausi sitten
fipost.info/show/videot/2NBmlomen6ycnYQ.html
Bieta Tiran
Bieta Tiran Uukausi sitten
Obobo fiks si bur duket Lediana sot🤦🏻‍♀️
Bieta Tiran
Bieta Tiran Uukausi sitten
Antonela parzotin leni rehat syt oj goc se dukesh Se je ne siklet nga dhimbja e kokes prej tërheqjes🤦🏻‍♀️
Gitow
Gitow Uukausi sitten
iiiiiiii me tbo pordh jasemini
Saida Gohan
Saida Gohan Uukausi sitten
Po kjo Lediana ca ka qe spo I mbyllet goja. Ngeli tu fol . Ndoshta do te krijoi shoqeri te ngusht me Jasminen.
Lori Lorena
Lori Lorena Uukausi sitten
Me cte drejt merrni nje person tjeter ne tel , me cre drejt hyni ne nje ceshtje qe nuk ju takon? Njerez te flliqur, pyesni dhe tjert per pislleqet e tjerve qe i din mir por dojn me ba demek si te ndershem dona me dit se si eshte puna
Granit Canolli
Granit Canolli Uukausi sitten
Andi: Me zhveshe e tash? Jasemina: Tash tja fusim nje turr😝
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn Uukausi sitten
Me keto Dibranet duhet pajtur kuhjdes, se edhe Nexhmia Dibrane ishte...
Ela Martini
Ela Martini Uukausi sitten
Po arjani ka lyer floket🤣
Ay gibi
Ay gibi Uukausi sitten
E mi bora shyqyr Zotit njeher u veshe si duhet.. Se krejt me te zeza... Shum bukur dukesh keshtu vazhdo ngjyren e zez eliminoje krejt se nuk je plake ok 👍
Leo Begaj
Leo Begaj Uukausi sitten
Jasmina eshte lule qe varet deg me deg Jo te lidhen per 1 huri Andi do tja ndej aromen Por nuk edi qe gith kafshet e pyllit I kan ber gati hunjet per jasminen te varet
B4RDH1
B4RDH1 Uukausi sitten
5:11 hahaha groza me kill mesage
nusha gjoka
nusha gjoka Uukausi sitten
Quando sei bella bora bellissima 🌹❤
Fakte intersante Neper bot
Fakte intersante Neper bot Uukausi sitten
fipost.info/show/videot/tdp5lYJugaeLfaI.html&lc=UgyUUAlf9uhyu5Ch_214AaABAg
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa Uukausi sitten
E qeshura E Jasminës🤔 Si Kiara goca Simbës 😂 kiakiakia
Mirela Lela
Mirela Lela Uukausi sitten
Per mendimin tim digjenerim komplet qoft per femre qoft per mashkullin te vjen per te vjelle kur i shikon dy te rrinj njihen njere nuk kalojn direkt ne puthje .qe te japesh ate puthje eshte e shenjt .po keto jane bere si ato ro...t.puth 7.a 8.dhe gjejne ndonje mashkull lolo dhe martohen me pas
Fatmir Az
Fatmir Az Uukausi sitten
fatkeqsisht ki te drejt, por menyra e keti formati teliviziv keta dy po lujn shum mir rolin, dhe per Lek nuk pytet morali e kultura shqiptare
Angela Selimi
Angela Selimi Uukausi sitten
Sa respekt ka Marsela ne te folur,e degjon tjetrin kur flet deri ne fund,nuk ja nderpret fjalen dhe qetesisht i kthen pergjigje
Nora Mustafa Arifi
Nora Mustafa Arifi Uukausi sitten
Mendoj qe Jasemini per derisa puthet me Andin ka nje ndjenj mes tyre dhe Andi ku specifikoj qe eshte vetem per Jaseminin si mundet te shkoj me te tjeret?
Ylli Demaj
Ylli Demaj Uukausi sitten
O flliqesira se lat namin 🤮🤮🤮
luiz doda
luiz doda Uukausi sitten
Djemt e mir po rrin ne stol
Dardan Leka
Dardan Leka Uukausi sitten
Italjane goce ri jep llogari ktu je ne perleshen dum te dim qe nga koha qe je lidh me Rinjanin e deri kur ke hum kontaktet me te ,mer vesht ti apo jo?????
Laura Imeri
Laura Imeri Uukausi sitten
Me vje keq moj ledijana po tremb njerz me at surrat full silikon fake femer
Nardi Berberi
Nardi Berberi Uukausi sitten
Mevlani ish je
kosovë
kosovë Uukausi sitten
Pse kaq shumë bicha n'Shipni?
kosovë
kosovë Uukausi sitten
@Fatmir Az po qfar dashurie po fol ej,pos shtazt qe jan qkarravit ,e tash njerzimi jan bo edhe ma tzi,fara ju hupt . Show per kurvni? Per me i marr n'qaf rinin ? Pom dhimen qikat e reja prej Kosove se kto t'shipnis me ka 12 vjet jan bo gra
Fatmir Az
Fatmir Az Uukausi sitten
@kosovë po dashuria eshte gjëja me e bukur, por gjithsesi ne kohen e vendin e duhur, keta dy ma së miri po aktërojn, pasi e gjitha kjo një show është.
kosovë
kosovë Uukausi sitten
@Fatmir Az fatkeqsisht mir eki se edhe t'Kosovs pp dojn me u ba qishtu njerz pa marre e pa marifet. Pse a shumë mire pot doket Ty a
Fatmir Az
Fatmir Az Uukausi sitten
Mos ban dallime mor, se shqipar andej kufirit e kendej kufirit jem
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Uukausi sitten
Kjo Jasmina qenka perveluar per burre e shkreta arrin sa ju heq rrobat e trupit djemeve forca jasmina te perputhesh se je perveluar shume p🤮🤮😉😉
lil loco
lil loco Uukausi sitten
Sara Atdheu jon perputh jasht emisioni‘t 😅😅😅
A A
A A Uukausi sitten
Cfar ironie o zot sikur riniani nuk dinte gje per kte lidhje ne Skype...poooo stafi ku e gjeti kontaktin me kte vajze🤔🤔🤔
Begu Begolli
Begu Begolli Uukausi sitten
A nuk e keni kuptu qe kta bejn skena atu vetem e vetem per te ndejtur sa me gjat. per ket nuk dojn qe dy veta te perputhen se ju duhet te dalin nga atu.sa kalojn shum mir bashk s din q te thojn dua ta shof me tjerat ,ku ka njer qe don ta shof at qe e don me tjerat at qe e pelqen.pastaj po bejm takim sqarues, pastaj duam te bejm nje pauz.kjrejt kjo jon kot sa per te qendru sa me gjat atu.
Hot glue fix dents? #Shorts
0:29
Dylan Ayres
Näkymät 15 milj.
TEIN SUURIMMAN VIHREÄN KUULAN
15:35
Miska Haakana
Näkymät 170 t.
SIDEMEN ALL SPORTS GOLF BATTLE
29:20
Sidemen
Näkymät 6 milj.
Hot glue fix dents? #Shorts
0:29
Dylan Ayres
Näkymät 15 milj.
TEIN SUURIMMAN VIHREÄN KUULAN
15:35
Miska Haakana
Näkymät 170 t.
SIDEMEN ALL SPORTS GOLF BATTLE
29:20
Sidemen
Näkymät 6 milj.
Weekend Update: Matt Gaetz Venmo Sex Scandal - SNL
3:25
Saturday Night Live
Näkymät 2,5 milj.
an announcement 🙂
5:38
julien 2
Näkymät 439 t.
Film Theory: Did Disney STEAL Finding Nemo?
17:37
The Film Theorists
Näkymät 1,4 milj.
WHY IS CHAD HUGGING HER?
22:34
Vy Qwaint
Näkymät 3,4 milj.
Kuumin MARVEL-hahmo!? *TIER LIST*🥵
12:56
FromTheBushes
Näkymät 15 t.
COUPLE GOALS GONE TOO FAR... 😬
0:38
Alan Chikin Chow
Näkymät 35 milj.